Ana Sayfa > Dijital Pazarlama
Computer

Dijital Pazarlama

Dijital varlığınızı sağlam şekilde inşa etmek, dijital dünyanın sonu gelmez yollarında kendinize bir yer bulmak istiyorsunuz. Arnoma Reklam Ajansı tam da bu noktada devreye giriyor. Tüm stratejik planların yapılması, gerekli tüm mecraların efektif şekilde kullanılması ve optimize edilmesi gibi süreçleri sizin için bizzat yönetiyor. Çok kanallı bir pazarlama stratejisi ile başarıya giden yolda size hız kazandırıyor.

İster bir hizmet sunuyor, ister doğrudan ürün satıyor olun, dijital pazarlama artık dijital dünyanın bir gerçeği…

Google Reklamları (Google Ads)

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, internetten yapılan alışverişlerin çoğunda tüketicilerin ilk başvurduğu mecradır. Uçsuz bucaksız internet dünyasında markanızın fark edilmesini istiyorsanız, Google reklamları ilk başvuracağınız çözümdür.

Sosyal Medya Reklamları (Facebook Business Manager)

2021 yılı itibarıyla Facebook 2,4 milyar, Instagram ise 1 milyar kullanıcı sayısına sahip. Bu da başta Facebook ve Instagram olmak üzere, tüm sosyal medya mecralarını en önemli dijital pazarlama kanallarından biri haline getiriyor.


Arnoma Reklam Ajansı, reklamların planlanmasından oluşturulmasına, yakından takip edilip optimize hale getirilmesine kadar tüm hizmetleri sunuyor. Tüm dijital pazarlama süreçlerini sizler için yönetiyor ve bu uzun yol boyunca yanınızda yer alıyor.

Dijitalde Var Ol
"Fiziki mağazanız önemli değil mi? Peki ya daha fazla insanın önünden geçtiği dijital mağazanız ? "